Фінал чемпіонату світу з футболу 2014. Німеччина-Аргентина - 1:0

Напередодні пройшов фінальний матч Чемпіонату світу зфутболу, в якому збірна Німеччини у впертій боротьбі обіграла збірну Аргентини з мінімальним рахунком - 1:0. Єдиний гол був забитий вже під кінець другого додаткового тайму.

Обидві команди почали атакувати ворота один одного вже з перших секунд матчу. Настрій німцям не зіпсувала навіть травма Самі Хедіра, яку він отримав під час розминки. Тренеру довелося в терміновому порядку замінювати футболіста перед самим початком матчу, в підсумку на поле вийшов Крістоф Крамер.

Другий неприємний інцидент зі збірною Німеччини стався приблизно через півгодини після початку гри. Крамер отримав потужний удар в щелепу і не зміг продовжувати гру, тому тренеру довелося розв'язувати нове завдання, і він випустив на поле Андре Шюррле.

Під час основного часу біля воріт кожної з команд було створено безліч гольових моментів, проте гравцям явно не щастило: м'яч потрапляв або в стійку, або проходив у лічених сантиметрах від неї. Свій шанс упустив навіть віртуоз Мессі. Під кінець основного часу стало ясно, що гравців і вболівальників чекають як мінімум два додаткові тайми, і тренер Німеччини Йоахім Льов зробив останню заміну, випустивши на поле Маріо Гьотце, який замінив ветерана Мирослава Клозе. Саме Гетце поставив крапку у ЧС-2014.

Додатковий час почалося напружено, команди почали діяти обережніше, і, здавалося, що форвард збірної Аргентини Родріго Паласіо ось-ось виведе команду вперед, майстерно перекинувши м'яч через воротаря. Однак аргентинець перестарався і м'яч перелетів через ворота.

Після цього напруженого моменту в атаку пішли футболісти Німеччини та за 7 хвилин до кінця другого додаткового тайму Маріо Гетце зумів прийняти м'яча після передачі Шюррле і завдав точного удару в дальній кут. Голкіпер Аргентини Серхіо Ромеро не встиг дотягнутися до м'яча.

Вже тоді всі почали святкувати перемогу, і збірна Німеччини через 24 роки знову стала чемпіоном світу. Країна взяла цей титул вже в четвертий раз і зараз знаходиться на рівні з італійцями, які теж здобули 4 перемоги. Більше тільки у збірної Бразилії, яка виграла ЧС п'ять разів, але, нагадаємо, на цей раз бразильці показали погану гру, ставши найгіршою збірною в історії країни.